زرگیم | دانلود رایگان ماد بازی ها

ورود به حساب کاربری

پسوردتان را فراموش کردید ؟ هنوز اکانت نساخته اید ؟ ساخت اکانت
مادهای برگزیده
آخرین مطالب
دانلود اسکین شخصیت Lava Titan سه سر غول پیکر برای بازی GTA V دانلود اسکین شخصیت Lava Titan سه سر غول پیکر برای بازی GTA V

دانلود اسکین شخصیت Lava Titan سه سر غول پیکر برای بازی GTA V

دانلود اسکین شخصیت Lava Titan سه سر غول پیکر برای بازی GTA V

تبدیل توسط: BradTheLowGamer
شخصیت Lava Titan سه سر یک شخصیت خیالی است که در داستان‌ها و بازی‌های فانتزی ممکن است وجود داشته باشد. این شخصیت به صورت یک هیولای آتشین با سه سر توصیف می‌شود.
سر اول این هیولا، سر مرکزی و قدرتمند است. این سر قادر است به دستورات دادن به بقیه سرها و کنترل کل بدن هیولا باشد. او معمولاً بسیار خشن است و قدرت آتش خود را در نبردها به نمایش می‌گذارد.
سر دوم، سر عقلانی تر است. این سر قادر است به تحلیل و برنامه ریزی مناسب برای حفظ هماهنگی بین سه سر باشد. او عموماً در نبردهای روانشناسانه نقش مؤثر و کاربرد دارد.
سر سوم، سر حساس تعاملات اجتماعی است. او معمولاً در مذاکرات و تعاملات با دیگر شخصیت‌ها نقش دارد.
به طور کلی، Lava Titan سه سر یک شخصیت قوی و استراتژیک است که با استفاده از هر سه سر خود، قادر به مقابله با تهدیدات و دشمنان خود است. این شخصیت معمولاً به عنوان یک بزرگترین و قدرتمندترین هیولای آتش در دسته‌بندی فانتزی شناخته می‌شود.
255 بازدید حسن 1402/06/15
دانلود اسکین شخصیت لرد ولدمورت | Voldemort برای بازی GTA V دانلود اسکین شخصیت لرد ولدمورت | Voldemort برای بازی GTA V

دانلود اسکین شخصیت لرد ولدمورت | Voldemort برای بازی GTA V

دانلود اسکین شخصیت لرد ولدمورت | Voldemort برای بازی GTA V

لرد ولدمورت با نام اصلی تام مارولو ریدل یک شخصیت خیالی در سری رمان‌های فانتزی هری پاتر است. این شخصیت توسط خالق مجموعه هری پاتر یعنی جی.کی. رولینگ خلق شده و آنتاگونیست اصلی داستان در مقابل شخصیت هری پاتر به‌شمار می‌رود. نخستین حضور این شخصیت در رمان هری پاتر و سنگ جادو بود که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد.
ویژگی های این اسکین:
- همراه با فایل ini برای اسکریپت JulioNIB's Wizards V
- صداها برای پخش کننده صدا
227 بازدید حسن 1402/04/28
دانلود ماد شخصیت Darius از بازی League of Legends برای بازی GTA V دانلود ماد شخصیت Darius از بازی League of Legends برای بازی GTA V

دانلود ماد شخصیت Darius از بازی League of Legends برای بازی GTA V

دانلود اسکین شخصیت Darius از بازی League of Legends برای بازی GTA V

Darius یک شخصیت قدرتمند در بازی League of Legends است که به عنوان یک جنگجوی نبرد برای امپراتوری Noxus شناخته می‌شود. او یک فرمانده قوی و بسیار خطرناک است که با تسلط بر تاج و تخت Noxus، به عنوان یک رهبر بزرگ شناخته می‌شود.
Darius دارای قابلیت‌های فوق العاده‌ای است که از آن جمله محبوب ترین ها، "Decimate" است. این قابلیت به Darius اجازه میدهد تا با چاقو خود، دور خود را پاک کند و به همین دلیل، در نبردهای نزدیک بسیار خطرناک است. همچنین، Darius با "Apprehend" مخالفان خود را به سمت خود جذب مي كند و آن‌ها را در معرض حملات خود قرار مي دهد.
بعلاوه، Darius با "Noxian Guillotine" قابليتي دارد كه به او اجازه مي دهد تا يك ضربة كشنده به حريف خود بزند. این قابلیت با توجه به مقدار خون حریف، قدرت بیشتری پیدا می‌کند و در صورت کشته شدن حریف، آمار قاتلین Darius افزایش می‌یابد.
با توجه به قابليت هاي قوي و نقش بسيار مهم Darius در نبردها، او يك شخصيت بسيار جذاب و پرطرفدار در بازي League of Legends است.
139 بازدید حسن 1402/03/16