زرگیم | دانلود رایگان ماد بازی ها

ورود به حساب کاربری

پسوردتان را فراموش کردید ؟ هنوز اکانت نساخته اید ؟ ساخت اکانت
مادهای برگزیده
آخرین مطالب
دانلود ماد نقشه سریع برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد نقشه سریع برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد نقشه سریع برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد نقشه سریع برای بازی GTA San Andreas

این ماد به شما این امکان را می دهد که با فشردن یک کلید به سرعت نقشه بازی را باز کنید. دو حالت وجود دارد، 1 - باز کردن سریع و فوری مپ. 2- کندتر اما زیبا، با بلند شدن دوربین به سمت آسمان، این افکت در بسیاری از بازی های جهان باز مدرن استفاده می شود. همچنین، در حالی که نقشه باز است، می توانید به مکان علامت زده روی نقشه (Marker) تله پورت کنید. اگرچه این اسکریپت دارای عملکرد تله پورت است، اما می تواند با هر ماد تله پورت دیگری کار کند. پشتیبانی کامل از گیم پد و سازگاری با مدهای فراخوانی وسایل نقلیه از ویژگی های دیگر این ماد فوق العاده میباشد. در فایل .ini می توانید کلیدهای فعال سازی، حالت، صدا هنگام باز کردن و غیره را پیکربندی کنید.
3949 بازدید حسن 1403/01/29
دانلود ماد بنزینی شدن وسایل نقلیه برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد بنزینی شدن وسایل نقلیه برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد بنزینی شدن وسایل نقلیه برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد بنزینی شدن وسایل نقلیه برای بازی GTA San Andreas

این مد قابلیت بنزینی شدن را به خودروها و دوچرخه ها اضافه می کند. علیرغم اینکه مودهای مشابه زیادی وجود دارد، ادیتور تصمیم گرفته است این ماد را با استفاده از ویژگی های مدرن CLEO بازسازی کند و همچنین تنظیمات را برای کاربران انعطاف پذیرتر کند و در کل حالت پایداری بالاتری دارد. می توانید سوخت را در پمپ بنزین ها (نماد مربوطه روی نقشه) با رانندگی تا هر پمپ بنزینی دوباره پر کنید. در فایل .ini می توانید مشخص کنید که چقدر طول می کشد تا 1 واحد سوخت مصرف شود. مصرف سوخت نیز تحت تاثیر پدال گاز و سرعت خودرو قرار می گیرد، یعنی با ایستادن و نگه داشتن پدال گاز، سوخت کمی سریعتر مصرف می شود یا برعکس، برای صرفه جویی در هزینه در سرعت بالا، می توانید پدال گاز را رها کنید که این کار باعث می شود مصرف سوخت را کمی کاهش دهد. از نظر بصری، مود کاملاً مرتب به نظر می رسد و تنظیمات بصری مختلفی برای کاربران، موقعیت، اندازه، رنگ و غیره وجود دارد.
2189 بازدید حسن 1403/01/29
دانلود ماد سفارشی سازی موتور سیکلت + نیترو برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد سفارشی سازی موتور سیکلت + نیترو برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد سفارشی سازی موتور سیکلت + نیترو برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد سفارشی سازی موتور سیکلت + نیترو برای بازی GTA San Andreas


در این پست با یک ماد بینظیر برای بازی GTA San Andreas همراه شما هستیم.  این ماد دو عملکرد را به طور همزمان به بازی شما اضافه میکند:

 1 - قابلیت شخصی سازی دوچرخه، 2 - امکان استفاده از نیترو در موتورسیکلت.

1. سفارشی سازی:

می‌توانید موتور سیکلت ها را در گاراژ TransFender شخصی‌سازی کنید، جایی که می‌توانید تنوع مدل خود را تغییر دهید (بستگی به تنوع مدل شما دارد)، رنگ‌های اصلی و اضافی را تغییر دهید، نیترو نصب کنید و همچنین اگر موتور آسیب دیده باشد، می‌توانید ابتدا آن را تعمیر کنید.

2. نیترو:

بله، در حال حاضر موتورسیکلت ها مانند ماشین‌ها، دارای نیترو میشوند.شما همچنین می توانید موتور خود را ذخیره کنید و نیترو با آن ذخیره می شود.

برای دانلود این ماد فوق العاده در ادامه با زرگیم همراه شوید...

1463 بازدید حسن 1403/01/27
دانلود ماد دستگیر شدن به سبک GTA IV برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد دستگیر شدن به سبک GTA IV برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد دستگیر شدن به سبک GTA IV برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد دستگیر شدن به سبک GTA IV برای بازی GTA San Andreas


ماد دستگیر شدن به سبک GTA IV برای بازی GTA San Andreas.

اگر یک سطح تحت تعقیب دارید، اگر فقط بایستید می‌توانید تسلیم پلیس شوید، همانطور که در GTA IV اتفاق می‌افتد. اگر در طول انیمیشن نظرتان تغییر کرد، کلید Space را فشار دهید و همه چیز متوقف می‌شود. شما فقط زمانی می توانید تسلیم شوید که اسلحه گرم در دست نداشته باشید.

859 بازدید حسن 1403/01/01
دانلود ماد غواصی برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد غواصی برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد غواصی برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد غواصی برای بازی GTA San Andreas


با این مد می توانید زمین های بایر زیر آب بازی را برای مدت طولانی تری کاوش کنید! دو نوع ماسک غواصی با یک سیلندر هوا و با دو سیلندر وجود دارد. همچنین بازیکن در زیر آب کمی سریعتر شنا می کند. سبک بصری نمایش اکسیژن باقیمانده به سبک اصلی بازی ساخته شده است. شما می توانید آنها را در سراسر حالت بازی پیدا کنید. اگر می خواهید وسایل غواصی خود را در بیاورید، می توانید به سادگی از آب دور شوید یا کد تقلب "DIVING" را وارد کنید. موقعیت نوار روی صفحه، میزان اکسیژن مخازن و سرعت غواصی را می توان در فایل ini تنظیم کرد. در فایل فشرده نقشه ی موقعیت مکانی غواصی قرار دارد.

417 بازدید حسن 1403/01/01
دانلود ماد رویدادهای تصادفی وسایل نقلیه و رانندگان برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد رویدادهای تصادفی وسایل نقلیه و رانندگان برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد رویدادهای تصادفی وسایل نقلیه و رانندگان برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد رویدادهای تصادفی وسایل نقلیه و رانندگان برای بازی GTA San Andreas


ماد رویدادهای تصادفی خودروها و رانندگان برای بازی GTA San Andreas.

این مد کمی تنوع را برای وسایل نقلیه و زندگی رانندگان به ارمغان می آورد.

این مد به 3 دسته تقسیم می شود:

رویدادهای خارجی در وسایل نقلیه: ممکن است موتور هر NPC دود کند، لاستیک پنچر شود و راننده برای تعمیر آن توقف کند و سپس به راه خود ادامه دهد. شما همچنین می توانید، برای مثال، اتومبیل هایی را پیدا کنید که یک چراغ جلو کار می کنند.

رویدادهای داخلی در وسایل نقلیه: اکنون اغلب می توانید تعداد زیادی مسافر را در اتومبیل ها پیدا کنید و مسافران همچنین می توانند با یکدیگر گفتگو کنند (به همراه انیمیشن) ، روزنامه بخوانند و ... .

رویدادها در وسایل نقلیه پلیس: می توانید ببینید که چگونه یک ماشین پلیس با کشف یک متخلف به سمت او می رود و پس از آن او را دستگیر کرده و در ماشینش سوار می کند. اگر یک پلیس به کسی تیراندازی می کند و یک ماشین پلیس در آن نزدیکی است، می تواند به سمت صندوق عقب فرار کند و یک تفنگ را بیرون بیاورد.


1353 بازدید حسن 1403/01/01
دانلود ماد تعمیرات خودرو در مناطق روستایی برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد تعمیرات خودرو در مناطق روستایی برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد تعمیرات خودرو در مناطق روستایی برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد تعمیرات خودرو در مناطق روستایی برای بازی GTA San Andreas


ماد تعمیرات خودرو در مناطق روستایی برای بازی GTA San Andreas

در مناطق روستایی سن آندریاس، می‌توانید مکانیک‌هایی را پیدا کنید که می‌توانند ماشین شما را تعمیر، رنگ یا شستشو کنند. می توانید چرخ ها یا موتور را جداگانه تعمیر کنید و اگر هر دو را درست کنید تعمیر بدنه هدیه خواهد بود. شما می توانید 2 رنگ یک وسیله نقلیه را تغییر دهید، معمولاً بیرونی (بدنه خودرو) و داخلی (داخل خودرو).

در فایل .ini، کاربران می توانند پارامترهای زیر را سفارشی کنند:

- مختصات. اگرچه طبق طراحی، "کارگاه" باید در یک منطقه روستایی واقع شود، شما به راحتی می توانید آن را تغییر دهید و آن را در هر جایی که می خواهید قرار دهید.

- تعداد "کارگاه". 3 کارگاه مورد نیاز است، اما در صورت تمایل می توانید 1 یا 2 کارگاه دیگر اضافه کنید.

- نمادها روی نقشه ، آنها را می توان غیرفعال یا فعال کرد. در مرحله دوم، شما می توانید ID آنها را با هر نماد دیگری جایگزین کنید.

- قیمت برای خدمات. شما می توانید تمام قیمت ها را به صلاحدید خود تغییر دهید.

- نشانگر جایی که باید بایستید.

- فعال یا غیرفعال کردن در طول ماموریت

552 بازدید حسن 1403/01/01
دانلود ماد پستچی برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد پستچی برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد پستچی برای بازی GTA San Andreas

459 بازدید حسن 1402/12/29
دانلود ماد کامیون و کارگران حمل زباله برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد کامیون و کارگران حمل زباله برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد کامیون و کارگران حمل زباله برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد کامیون و کارگران حمل زباله برای بازی GTA San Andreas

این مد کارگرانی را اضافه می‌کند که در اطراف شهر رانندگی می‌کنند و زباله جمع‌آوری می‌کنند. می توانید صبح زود در مناطق مسکونی شهر با آنها ملاقات کنید. محدوده فعالیت کارگران در نقشه در فایل فشرده موجود است.
581 بازدید حسن 1402/12/29
دانلود ماد پاکسازی حافظه رم برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد پاکسازی حافظه رم برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد پاکسازی حافظه رم برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد پاکسازی حافظه رم برای بازی GTA San Andreas

در برخی موارد اتفاق افتاده است که خرابی ها در طول یک جلسه طولانی بازی رخ داده است. این ماد به طور خودکار حافظه بازی را زمانی که به 300 مگابایت می رسد پاک می کند تا فضا آزاد شود و از کرش کردن بازی جلوگیری کند. لذت ببرید!
615 بازدید حسن 1402/12/29
دانلود ماد چرخش فرمان برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد چرخش فرمان برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد چرخش فرمان برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد چرخش فرمان برای بازی GTA San Andreas

با نصب این مد، انیمیشن چرخش فرمان مانند GTA IV و GTA V به بازی اضافه میشود. تمام مزیت مود این است که جایگزین فایل ped.ifp نمی شود، بنابراین برای کسانی که از انیمیشن اورجینال بازی یا سایر انیمیشن ها استفاده میکنند مناسب است.
انیمیشن ها از: Arturo Casasnovas
863 بازدید حسن 1402/12/29
دانلود ماد انیمیشن سریع تر فروشندگان برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد انیمیشن سریع تر فروشندگان برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد انیمیشن سریع تر فروشندگان برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد انیمیشن سریع تر فروشندگان برای بازی GTA San Andreas


این ماد این امکان را به شما می دهد که در هنگام خرید ، انیمیشن فروشندگان غذا، لباس و... ، و همچنین شخصیت اصلی را افزایش دهید.در بازی لحظه ای که می خواهید سریع چیزی را انتخاب کنید، مثلاً غذا و فروشنده خیلی آرام ظرف بعدی را برمی دارد و بیرون می آورد که با این ماد حرکت او سریع تر میشود.در فایل .ini می توانید سرعت انیمیشن را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید.

233 بازدید حسن 1402/12/29
دانلود ماد شلیک بعد از مرگ برای بازی GTA San Andreas دانلود ماد شلیک بعد از مرگ برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد شلیک بعد از مرگ برای بازی GTA San Andreas

دانلود ماد شلیک بعد از مرگ برای بازی GTA San Andreas

یک مد بسیار ساده که مانند GTA IV قابلیت کوچکی مانند شلیک های بعد از مرگ را به بازی اضافه می کند. وقتی شخصی با سلاحی در دست کشته می شود، در طول انیمیشن مرگ، فرد می تواند هر تعداد تیر را در هر جایی شلیک کند، حتی تیرانداز را بزند.
838 بازدید حسن 1402/12/28