زرگیم | دانلود رایگان ماد بازی ها

ورود به حساب کاربری

پسوردتان را فراموش کردید ؟ هنوز اکانت نساخته اید ؟ ساخت اکانت
مادهای برگزیده
آخرین مطالب
دانلود مود بهبود روشنایی برای ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy) دانلود مود بهبود روشنایی برای ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy)

دانلود مود بهبود روشنایی برای ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy)

دانلود مود بهبود روشنایی برای ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy)


با توجه به اینکه در ریمستر سه گانه GTA The Trilogy نور بازی خیلی تاریک بود (چهره Tenpenny در ابتدای بازی را به یاد بیاورید)، بازی چندان راحت نبود. این مد برای رفع این مشکل در نظر گرفته شده است. اکنون نورپردازی در خیابان، فضای داخلی و صحنه های برش (کات سین ها) روشن خواهد بود. این مد در GTA 3،Vice City و SA ریمستر کار می کند. همچنین در تنظیمات می توانید روشنایی بازی را تغییر دهید و آن را برای خود تنظیم کنید. 

3969 بازدید حسن 1400/09/11
دانلود مود فیکس دود سیاه برخواسته از وسایل نقلیه برای ریمستر سه گانه GTA The Trilogy دانلود مود فیکس دود سیاه برخواسته از وسایل نقلیه برای ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

دانلود مود فیکس دود سیاه برخواسته از وسایل نقلیه برای ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

1032 بازدید حسن 1400/09/10
دانلود مود رادار کلاسیک دو بعدی برای بازی ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy) دانلود مود رادار کلاسیک دو بعدی برای بازی ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy)

دانلود مود رادار کلاسیک دو بعدی برای بازی ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy)

دانلود مود رادار کلاسیک دو بعدی برای بازی ریمستر سه گانه جی تی ای (GTA The Trilogy)

شرکت راک استار در ساخت ریمستر سه گانه جی تی ای تصمیم جالبی گرفت و استایل و زاویه رادار را به سبک بازی GTA V بازسازی کرد.اما شاید کسی این حالت را دوست نداشته باشد! ما در این پست از زرگیم یک مود را آماده کرده ایم که رادار بازی GTA The Trilogy را به سبک دو بعدی قدیمی تغییر میدهد.
ویژگی های مود:
- در هوا هم رادار خوب کار می کند.
- تابع زوم نیز به خوبی کار می کند.
- مود برای کل سه گانه (GTA SA،GTA VC،GTA 3) کار می کند. 
1747 بازدید حسن 1400/09/04
دانلود مود مخفی کردن HUD برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy دانلود مود مخفی کردن HUD برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

دانلود مود مخفی کردن HUD برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

دانلود مود مخفی کردن HUD برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

این مود جذاب که هر سه بازی ریمستر شده ی GTA SA و GTA VC و GTA 3 را پشتیبانی میکند، HUD را با فشار یک کلید پنهان می کند (پیش فرض:کلید K). دوباره فشار دهید تا HUD نشان داده شود. اگر ادیتور هستید یا تمایل به تهیه اسکرین شات های جذاب بدون قسمت های مزاحم روی اسکرین بازی خود دارید این مود کاربردی را از دست ندهید!
1398 بازدید حسن 1400/08/27
دانلود مود بارندگی با کیفیت تر برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy دانلود مود بارندگی با کیفیت تر برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

دانلود مود بارندگی با کیفیت تر برای بازی ریمستر سه گانه GTA The Trilogy

دانلود مود بارندگی با کیفیت تر برای بازی GTA The Trilogy

در نسخه پایه و پیشفرض ریسمتر سه گانه جی تی ای، بارندگی افتضاح به نظر میرسد! اما در این پست از زرگیم مود فیکس و با کیفیت شدن آن را برای شما آماده کرده ایم.این مد باران افتضاح را در این بازی تغییر می دهد، اکنون بسیار سبک تر و بهتر به نظر می رسد! ضمنا این مود با هر سه بازی یعنی GTA SA،GTA VC و GTA 3 ریمستر سازگار است.
1324 بازدید حسن 1400/08/26